Skype İletişim: live:.cid.4604903646fba969
Mail İletişim: [email protected]

PROMOSYON % 50 SLOT BONUSU BETVİNO Cuma-Cumartesi-Pazar

Betvino Destek

Büro Destek
10 Ağu 2021
234
1
16
1630215249336.png

1- Bu bonus, haftasonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) içerisinde her gün maksimum 250₺ olacak şekilde faydalanabileceğiz bir bonustur. Bonusunuzu 'Bonus Talep' kısmından yatırımınızın hemen ardından talep edebilirsiniz.
2- Bu promosyon kredi kartı yatırımları için geçerli değildir.
3- Çekim esnasında bonusunuz sistem tarafından otomatik olarak kesilir, anapara ve bonustan doğan kazanç tamamen çekilebilirdir.
4- Bu bonustan yararlanabilmeniz için minimum 100₺ yatırmanız gerekmektedir. Bu bonus yalnızca ‘’Slot’’ alanında geçerlidir.
5- Bonusunuzu aldıktan sonra çekim yapabilmeniz için anaparanızın ve bonusunuzun on (10) katı kadar bahis almanız gerekmektedir. Alınan bonus tutarı çekim esnasında hesabınızdan düşülecektir.
6- Haftasonu % 50 yatırım bonusu aldığınız takdir de bir sonraki haftasonuna kadar yatırım yapmanız gereklidir. Bir sonra ki hafta içerisinde yatırım yapmamanız durumunda bonustan tekrar yararlanamazsınız.
7- Bonus ile kazanılabilecek maksimum tutar 10.000 TL dir.
8- % 50 oranında olan bu bonustan faydalanmanız halinde bu yatırımınızın olası kaybında discount ( kayıp bonusu ) talep edemezsiniz.
9- Çekim işlemi gerçekleştirdikten 24 saat sonra bu bonusu talep edebilirsiniz.
10- Bu bonus, slot oyunlarındaki Freespin Satın alımları, Blackjack, Poker, Rulet vb. Oyunlar için geçerli değildir. Anapara ve bonusunu slot oyunları hariç herhangi bir bölümde kullanan üyelerimizin kazançları silinecektir.
11- Bu promosyon 08.08.2021 tarihinden itibaren geçerlidir.
12- Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden "Betvino" hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.
13- "Betvino" herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme yada promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
14- "Betvino" istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.
15- Bu promosyona Betvino Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir

BETVİNO GİRİŞ
 
Üst