Skype İletişim: live:.cid.4604903646fba969
Mail İletişim: [email protected]gmail.com

BETEXPER || 5.000 ÜYE ŞEREFİNE 20 ÜYEMİZE YATIRIMSIZ 20 FREESPİN VERİYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BarisMukan7

Üye
Özel Wonmania Üyesi
18 Kas 2018
410
101
234
73 kişi katılmış arkadaşlar çekilişe :D 73 de 20 şansımız vardı tutmadı

Dosala

Üye
Özel Wonmania Üyesi
14 Nis 2019
152
9
179
usta benım yerımde suan olmak ıstemezzsın okadar cok acıl paraya ıhtyacım varkı telefnu kapatmısım sen dusun artık onun ıcın bu kadar yuklenmesınde acele edıyorum fox bahısın
Hocam öyle düşünme kötünün kötüsü var ben artık şanssızlığımla dalga geçiyorum umursamıyorum pek :) paraya gelince fatura icra banka borcu ne ararsan bendede var :)

BarisMukan7

Üye
Özel Wonmania Üyesi
18 Kas 2018
410
101
234
yuklenmedıkı foxbahıs usta sabahtan belı bu etkınlıgı beklıyorum yuklenmedı 4tanesınde 1 ınde bana cıktı foxbahıste oda daha yuklenmedı
Yükleme işi artık sitede...Maç yokki zaten şuan dogru düzgün yüklense ne olacak boşver yarına sakla bonusunu bence Kara Cuma hiç bulaşma derim :D

osmanarslan72

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağu 2019
86
13
169
Hocam öyle düşünme kötünün kötüsü var ben artık şanssızlığımla dalga geçiyorum umursamıyorum pek :) paraya gelince fatura icra banka borcu ne ararsan bendede var :)
son ıslemım bonus ondan eklmıcek heralde foxbahıs alsana ayvayı yedım neremden parayı cıkaracam 5000e ıhtıyacım var off ;(

BarisMukan7

Üye
Özel Wonmania Üyesi
18 Kas 2018
410
101
234
son ıslemım bonus ondan eklmıcek heralde foxbahıs alsana ayvayı yedım neremden parayı cıkaracam 5000e ıhtıyacım var off ;(
Son işleminin bonus olmasının ne alakası var ki bu çekiliş onla alakalı değil başlıkta kurallarda öyle bir şey yazmıyordu.Eğer öyle bir şey yapıp eklemezlerse büyük ayıp yapmış olurlar

Gkhn1912

Üye
Özel Wonmania Üyesi
16 May 2019
524
246
334
Son işleminin bonus olmasının ne alakası var ki bu çekiliş onla alakalı değil başlıkta kurallarda öyle bir şey yazmıyordu.Eğer öyle bir şey yapıp eklemezlerse büyük ayıp yapmış olurlar
hocam neden ayıp olsun onu anlamadım hangi büro üst üste bonus ekler ..eklemez kimse öle herkese bedava bonus üst üste yatırımsız hemde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...