İNCELEME Ecopayz'de Para Göndermek Ve Almak İçin Silver Üyelik Nasıl Yapılır ?

Wonmania

WON ADMİN
Administrator
3 Kas 2018
244
176
74
İngiltere merkezli olan Ecopayz, 1999 yılından beri var olan bir şirkettir. Her geçen gün yenilikleri ile büyümeye ve kalitesini daha da arttırmaya devam etmektedir. Ecocard seçeneği ile müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamış olup bu alanda ki profesyonelliğini de bir nevi tescil etmiş konumdadır. Aynı zamanda Ecopayz kullanıcılarına internet ortamında alışveriş vs. için de sanal olarak da hizmet veriyor. EcoCard ile ecoAccount hesabınızdaki bakiyenizi MasterCard’ın geçerli olduğu tüm çevrim içi ya da çevrim dışı alışveriş alanlarında kullanabilirsiniz. Böylece banka kartınız ya da kredi kartınızdan bağımsız bir şekilde bu kart ya da sanal hesabınız ile alışveriş yapabilir ya da para alıp gönderme de ve bahis hayatınızda kullanabilirsiniz. Peki Ecopayz ile nasıl para gönderilir? Ecopayz para çekme nasıl yapılır? Ecopayz hesap düzeyleri nelerdir? işte tüm merak edilenler...

1542222717379.png

Ecopayz Para Gönderme Ve Çekme

Ecopayz ile ister arkadaşınıza, ister yakınıza ister alışveriş yapacağınız kişiye dilediğiniz alana güvenle para göndermeniz mümkün. Ecopayz para gönderme yöntemi oldukça basit. Öncelikle bu işlemi yapabilmek için Classic hesap sahibi olmanız gerekmektedir. Yani basit adımlar ile üyeliğinizi oluşturduğunuz taktirde sitede ilk konumuz bu olacaktır. Para gönderme vb. işlemleri yapabilme adına sitede yükselmeniz gerekmektedir ve bu belli isimlerle adlandırılır ve yükselmek için takip edeceğiniz adımlar vardır.Classic olan hesabınızı Silver seviyesine yükseltmelisiniz. Para transferi yapmak için;
- ecoAccount hesabınıza giriş yapın.
- "Para transfer edin" menüsünden "Şahıslara" sekmesine tıklayın.
- Bilgilerinizi girin: para transferini hangi hesabınızdan yapacağınızı seçin ve göndermek istediğiniz miktarı girin.
- Alıcı bilgilerini girin: alıcının 10 haneli ecoAccount hesap numarası ile ecoPayz sisteminde kayıtlı olduğu şekliyle adı ve soyadı.
- İsterseniz alıcıya göndermek için kısa bir mesaj ekleyebilirsiniz.
- "Devam Et" butonuna tıklayın.
- Transfer detaylarını gözden geçirin ve eğer her şey doğruysa "Onayla" butonuna tıklayın.


Para transferi işleminiz gerçekleştirilecek ve ekranda işlemin başarıyla tamamlandığına dair bir mesaj görüntülenecektir.

1542223735376.png

Hesabınızda tüm bu işlemleri yapabilmek için Silver üyelik şarttır. 5 adet seviye bulunuyor zaten. Bunlar sırasıyla Classic, Silver, Gold, Platinum ve VIP.

Tüm bu seviyelerin elbette kısıtlamaları var lakin bir kullanıcı olarak para çekme ve gönderme gibi işlemelri yapmanız için Classic seviyesinden sonra Silver üyeliğe yükselebilmek.

Classic Seviye:Ecopayz hesabınıza giriş yapıp üyelik oluşturmanız ile oluşan seviyedir.

Silver Seviye(üyelik): Her üyeye lazım olan asıl üyelik ise budur. Hem Ecopayz'in size sunduğu kart imkanlarından yararlanabilirsiniz hem de ecopayz hesabından banka hesabınıza para çekme imkanı sağlarsınız.Elbette para gönderme işlemleriniz de aktif hale getirilir. Silver Üyelik Nasıl Alınır? sorusunun cevabı ise şu adımları takip etmeniz doğrultusunda gerçekleşir

- Hesap yükseltmesi için kimlik ve adres bilgilerinizi doğrulamalısınız.
-
Doğrulama için iki adet döküman gereklidir; bir tanesi kimlik bilgilerinizi, diğeri de adres bilgilerinizi doğrulamak içindir.
 

Wonmania

WON ADMİN
Administrator
3 Kas 2018
244
176
74
Silver üye olmak için tüm şartlar listelenmiştir. Sizde kullanabilirsiniz.
 

kral54

Üye
Özel Wonmania Üyesi
2 Ara 2018
2,833
824
334
ben üyeyim ama çok kesim yapıyor o yüzden kullanmıyorum
 
Üst